Obchodní manažer Versino CZ – Pardubice

Pracovní místo ( Obchodní manažer Versino CZ – Pardubice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Mezi hlavní zodpovědnosti obchodního zástupce patří identifikace nových obchodních příležitostí, zpracován poptávek a nabídek zejména v oblasti ERP systémů, doplňkových řešení a služeb z portfolia Versino CZ.

Dále pak obchodní prezentace nabízených řešení potenciálním zákazníkům, vedení obchodních případů a správa pipeline včetně komunikace a kooperace s hlavními obchodními partnery Versino CZ.

Náplň práce:
- Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Správa pipeline obchodních příležitostí
- Komunikace se potenciálními i stávajícími zákazníky
- Zpracování a prezentace nabídek
- Obchodní prezentace řešení a služeb Versino CZ
- Spolupráce na tvorbě a přípravě kampaní
- Správa katalogu řešení a úprav Versino CZ
- Průběžné sledování obchodních a produktových informací od hlavních dodavatelů a jejich zpracování pro účely vlastní komunikace Versino CZ

Požadavky:
- SŠ/ VŠ
- Dobrá orientace v prostředí informačních systémů ERP SAP Business One, případně obdobného softwaru jako je ABRA, Helios, Navision, Axapta, Vision, Karat, K2 apod.
- Microsoft Office uživatelská znalost
- Velmi dobré komunikační schopnosti
- Aktivní znalost anglického jazyka
- Schopnost práce v týmu
- Zodpovědnost, svědomitost, spolehlivost, samostatnost
- Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme:
- Zajímavou práci v dynamickém oboru s možností osobního růstu
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
- Možnost dalšího školení a vzdělávání
- Příspěvky na stravování
- Příspěvky na důchodové pojištění
- Přidělené auto

P