Hlavní účetní

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: zodpovědnost na komplexní účetnictví společnosti, vedení účetních záznamů dle účetních standardů, účtování o majetku, evidence, vyřazení,, zpracování účetních závěrek a statistických výkazů, zpracování DPH, příprava podkladů pro ostatní daní, zpracovává interní směrnice a instrukce, kontrola a vedení malého pracovního týmu, komunikace s daňovým poradcem
POŽADAVKY: min. SŠ vzdělání ekonomického směru, praxe v účetnictví, orientace v účetních a daňových zákonech, zkušenosti vhodné pro tuto pozici: analytické myšlení, pečlivost, komunikační dovednosti, řešení konfliktů, organizační schopnosti
NABÍZÍME: stravenkové karty, příjemné prostředí, jistota v české firmě, jiné benefity, plný úvazek, hlavní pracovní poměr, progresivní systém školení
KONTAKT: telefonicky (8-16h), e-mailem