Izolatéři cívek - jen ranní směny v Plzni až 125,-/hod.

Pracovní místo ( Izolatéři cívek - jen ranní směny v Plzni až 125,-/hod. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme zaměstnance na pozici IZOLATÉRKY

Náplň práce:

Izolace a navíjení cívek při výrobě trolejbusů, Nejedná se o pásovou výrobu.
Práce v čistém a klidném prostředí.

Požadavky:
• Chuť učit se novým věcem
•Spolehlivost
•Manuální zručnost

Nabízíme:
• Smlouvu na HPP
• Dlouhodobá spolupráce
• Možnost záloh
• Jednosměnný provoz

Hodinová mzda:
• až 140 Kč/ hod. dle pracovního zařazení

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail : plzen@markmont.eu Poděbradova 1, Plzeň – V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.