Dispečer vnitrostátní kamionové dopravy Tachov

Pracovní místo ( Dispečer vnitrostátní kamionové dopravy Tachov ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho týmu hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Dispečer vnitrostátní kamionové dopravy pro našeho top zákazníka.
Náplní Tvé práce bude:
Dispečer/disponent vnitrostátní kamionové dopravy organizuje přepravy pro našeho TOP zákazníka v rámci ČR. Komunikuje a spolupracuje nejen s řidiči, ale především se zákazníkem, pro kterého jsou přepravy uskutečňovány v rámci pravidelných nočních linek. Spolu s ostatními dispečery spolupracuje na zajištění chodu přeprav našich nákladních vozidel. Většina přeprav je realizováno u tohoto zákazníka v noci. Práce je na ranní směnu s nutnou odpolední a případně i noční operativou při potížích při přepravách. Náplní práce je plánování a realizace přeprav dle požadavků zákazníka, organizace práce řidičů. Kontrola správnosti realizace přeprav - dodržování časů nakládek, vykládek atd. Dále dispečer vykonává lehkou administrativní práci související s evidencí realizovaných přeprav. Práce je vykonávána od pondělí do pátku, víkendy volné. Práce vyžaduje operativu.
Požadujeme:
Komunikativní a organizační dovednosti. Flexibilita, pečlivost, důslednost a samostatnost. ŘP sk. B podmínkou. Ochota cestovat po ČR.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na email: pesl@cmtt.cz
Nabízíme:
Zázemí stabilní a neustále se rozvíjející společnosti, působící na evropském trhu v oblasti nákladní kamionové dopravy již od roku 1991. Mobilní telefon, notebook, mobilní internet. Odborná školení hrazená zaměstnavatelem. Čtyři týdny dovolené. Firemní akce. Dobrý kolektiv.
Mzda tvořená z fixního platu a bonusů za odvedenou práci.
Stravenky, bonu