mistr výroby střediska ocelových konstrukcí

Pracovní místo ( mistr výroby střediska ocelových konstrukcí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Zodpovědnost za naplňování smluv přidělených zakázek
- Odpovědnost za technické provádění přidělených zakázek dle projektové dokumentace, tech. postupů a norem dle pokynů nadřízeného
- Řídí a organizuje provádění prací na vymezeném úseku podle plánu výroby
- Kontrola dodržování pracovní a technologické kázně
- Zajišťování podkladů pro pracovní výkaz
- Sestavování operativních plánů stavebních prací
- Zajišťování materiálu a koordinace jeho dodávky
- Zajišťování úkolů podle pokynů stavbyvedoucího (či jiné kompetentní osoby)
- Zodpovědnost a dohled nad dodržováním v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví
Požadujeme:
- Základní vzdělání
- Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič
- Praxe v oblasti strojírenské výroby minimálně 1 rok
- Svářečské oprávnění skupin 111 a 135 výhodou
- Důslednost, pracovitost, přesnost a spolehlivost při plnění úkolů
- Schopnost samostatně plnit úkoly
Nabízíme:
- Práci ve stabilní společnosti
- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Nástup možný ihned nebo dle domluvy
- Pracoviště - Vrchlického 824, Libochovice + stavby zaměstnavatele
- Výše nástupní mzdy bude stanovena při osobním pohovoru na základně odborných zkušeností a praxe v rozmezí od 30.000,- do 40.000,- Kč hrubého
- K dispozici služební automobil
Způsob prvního kontaktu:
- e-mailem
- telefonicky Po - Pá od 8.00-15.00 hod.
- osobně v sídle firmy po předchozí tel. domluvě Po -Čt od 8.00 - 14.00 hod. Na pohovor životopis s sebou.