Dispečeři kamionové dopravy

Pracovní místo ( Dispečeři kamionové dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme:
pružná pracovní doba, možnost home office (v případě potřeby), po 2 letech 5 dní dovolené navíc, mladý a přátelský tým kolegů, osobní přístup, služební telefon, služební notebook.
Požadujeme:
praxe v oboru minimálně 1 rok - výhodou, německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni - psané slovo + hovor, komunikativnost, logické myšlení, schopnost vymýšlet alternativní řešení, odolnost vůči stresu, časová flexibilita, zodpovědnost, rozhodnost, loajalita, profiremní přístup, znalost práce na PC - Microsoft office, web, případně Raaltrans a TimoCom - výhodou.
Zaměstnanecké výhody:
telefon, notebook, příspěvek na dopravu do zaměstnání.
V případě zájmu se hlaste telefonicky v době 8,00 - 17,00hod, nebo e-mailem.