OBCHODNÍK, OBCHODNICE S NJ/AJ

Pracovní místo ( OBCHODNÍK, OBCHODNICE S NJ/AJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Stromská Zuzana Ing., tel.: 733 678 252, e-mail: kariera@msa.cz

Požadavky:
- SŠ/VŠ ekonomického nebo technického zaměření
- praxe na obdobné pozici
- znalost NJ/AJ
- ochota cestovat
- práce s nástroji MS Office
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- Perspektivní zaměstnání v prostředí mezinárodní firmy
- Motivující finanční ohodnocení
- Týden dovolené navíc
- Pružná pracovní doba
- Příspěvek na stravování
- Příležitost k dalšímu profesnímu růstu

Pracovní náplň:
- vyhledávání nových obchodních spojení
- řízení obchodních případů se zákazníky
- jednání a komunikace se zákazníky při získávání poptávky
- předávání námětů pro rozšíření výrobního programu společnosti, technický rozvoj
- koordinace činnosti obchodního zástupce (externího) daného teritoria
- předávaní podkladů pro tvorbu marketingového plánu, ročních plánů včetně návrhu na jejich praktické zajištění