Zákaznická podpora a správce sociálních sítí služby Lepší.TV

Pracovní místo ( Zákaznická podpora a správce sociálních sítí služby Lepší.TV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Úprkova 1/25, Ostrava - Přívoz
1. kontakt e-mailem.

Baví Vás práce s lidmi? Chcete jim pomáhat? Staňte se členem našeho zákaznického týmu. Rosteme, proto potřebujeme další posily. Nyní hledáme kolegyni či kolegu do zákaznického servisu, který bude pomáhat zákazníkům televizní služby Lepší.TV a řešit jejich dotazy či požadavky. A nejen to! Také proniknete do světa sociálních sítí a budete prezentovat značku navenek.
Neustále budete pracovat na něčem novém a nikdy se nebudete nudit. Ukažte nám, co je ve Vás! Dáme Vám příležitost! Každý den budete řešit spoustu požadavků. Vaší výzvou bude, abyste je všechny vyřešil/a tak, aby zákazníci odcházeli maximálně spokojeni.
Každý ví, že práce s lidmi není někdy jednoduchá, ale i tak tu máme pozitivní i přátelskou atmosféru.

CO U NÁS BUDETE DĚLAT:
- Volat, mluvit, ptát se, poslouchat. Každý den pomůžete najít to nejlepší řešení spoustě zákazníků.
- Vysvětlovat, v čem jsou naše služby a produkty nejlepší. A proč. (A že my jsme nejlepší!)
- Zapadnete do super týmu. Ať už na zákaznickém centru nebo z home office držíme při sobě.
- Zlepšovat se. Objevovat nové věci. A třeba časem i pomáhat firmě růst a přicházet s novými nápady a vylepšeními.

CO MÁME PRO VÁS NAVÍC KROMĚ MZDY:
- Skvělou službu Lepší.TV bez omezení.
- Stravenky.
- Jsme jedna velká parta. Organizujeme i společné mimopracovní aktivity.
- Můžete i částečně pracovat z domova (home office).
- Káva, čaj aj. co Vaše hrdlo ráčí.
- Nákupy elektroniky na firmu. Tedy nemusíte platit DPH.
- Telefon

Benefity: dovolená, příjemný kolektiv, stravenky, telefon, mož