LABORANT/KA POVRSTVOVÁNÍ OPTICKÝCH PRVKŮ

Pracovní místo ( LABORANT/KA POVRSTVOVÁNÍ OPTICKÝCH PRVKŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- kontrola a čištění optických prvků (monokrystalů) pod mikroskopem
- manipulace s citlivými výrobky a materiály
- obsluha vakuových aparatur pro přípravu tenkých vrstev
- další technické operace vztahující se k vykonávané profesi na svěřených strojích a aparaturách

Požadujeme:
- středoškolské nebo ÚSO vzdělání nejlépe technického nebo chemického zaměření
- dobrý zdravotní stav - výborný zrak
- manuální zručnost, trpělivost
- přesnost, pečlivost, smysl pro detail
- zodpovědnost, schopnost organizovat si vlastní práci
- schopnost spolupráce v týmu
- odolnost vůči stresu
- schopnost a ochotu se učit novým věcem

Nabízíme:
-zajímavou nerutinní práci ve stabilní společnosti
-zázemí české společnosti
-práci ve zkušeném týmu
-odpovídající finanční ohodnocení
-5 týdnů dovolené
-Stravenky
-Příspěvek na penzijní/životní pojištění

Příspěvek na penzijní spoření/životní pojištění, 5 týdnů dovolené, stravenky, každoroční zvyšování mezd

kontakt: telefonicky v pracovních dnech od 8:00 do 15:00 hod., e-mailem