Skladník/ce, práce na PC v kanceláři skladu

Pracovní místo ( Skladník/ce, práce na PC v kanceláři skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme firma která se zabývá prodejem všech možných typů židlí,
se specializací na kancelářské židle.
Jsme na trhu 25 let. Jsme jedničkou na trhu kancelářských židlí, máme také vlastní
produkty na které máme exkluzivitu prodeje.
Prodáváme všechny značky židlí od výrobců v České republice.
Jsme skvělý tým lidí, kteří ví za čím jdou.
Co vás čeká:
Práce na PC v kanceláři skladu, práce se skladovým programem,
příprava objednávek, podkladů pro expedování zboží.
Práce obnáší komunikaci se zákazníky pomocí emailu a telefonu a komunikaci s dopravci.
Klást důraz na rychlou expedici zásilek.
Pokud rádi pracujete s lidmi a umíte pracovat v menším týmu s úsměvem,
právě Vy jste vhodní na tuto pozici.
Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
Ovládání práce na PC
Řidičský průkaz skupiny B - není úplně podmínkou
Výhodou bude, pokud budete umět
Ovládání komunikace se zákazníky.
Co vám můžeme nabídnout:
Příjemnou atmosféru a přátelské prostředí v naší firmě
Prémie dle výsledků oddělení
Speciální příplatky ke mzdě pro období TOP SEZONY listopad-leden
Dovolená 25 dní
2 dny SICK DAYS
prémie za přítomnost až 6000 Kč ročně
Stravenky
V případě přesčasů je možnost si je vybrat nebo proplatit s příplatkem 25% ,
nikdy u nás nepropadají.
Nákup zboží za nákupní ceny
Odesílání vlastních zásilek přes naše dopravce v režijních cenách
Prémie za 5 let ve výši 5000 Kč a 10 let ve firmě ve výši 10000 Kč.
Výše mzdy závisí pouze na Vaší šikovnosti.
Práce je vhodná i pro ženy.
První kontakt: e-mailem.