Room division manager / asistent ředitele hotelu Astoria

Pracovní místo ( Room division manager / asistent ředitele hotelu Astoria ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Bartoš Gabriela, tel.: 353 831 308, e-mail: bartos@laznejachymov.cz
Požadujeme:
Vzdělání SŠ/VŠ, praxe v oboru 3 roky
Praxe v oboru na pozici asistent housekeepingu, vedení recepce, asistentská práce - výhodou
Orientace v základních ekonomických otázkách
Schopnost řídit velký kolektiv zaměstnanců, iniciativní a rozhodné jednání, organizační schopnosti
Samostatné uživatelské schopnosti v práci s PC - MS Office
Znalost NJ (podmínkou), RJ a AJ (výhodou)
Nabízíme:
Motivující mzdové ohodnocení
Zázemí a stabilitu silné společnosti
Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
Zaměstnanecké benefity:
Zaměstnanecké stravování, rekreace ve spřátelených lázních, možnost využití bazénu a sauny za zvýhodněné ceny, příspěvky na dětské tábory, odměny k pracovním výročím, zvýhodněný tarif u mobilního operátora, příspěvky na dovolenou a Vánoce.
Možnost bydlení v penzionu.

Do výběrového řízení budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou motivační dopis, profesní životopis, přehled dosavadní praxe a kopie dokladů o dosaženém vzdělání na adresu:
Léčebné lázně Jáchymov a.s., T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov nebo na e-mail bartos@laznejachymov.cz
Informace Vám poskytne personalistka Gabriela Bartoš na tel: 353 831 308 nebo 702 153 251.