Ostraha prodejny Lidl

Pracovní místo ( Ostraha prodejny Lidl ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: LIDL - Moravská 2114, 347 01 Tachov
Náplň práce: Pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost.
Požadujeme: Praxe výhodou, není však podmínkou, dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, příjemné vystupování.
Nabízíme: Zajištění certifikátu strážného, možnost záloh na mzdu, nástup možný ihned, možnost práce i na dohodu o provedení práce, prémie za záchyty.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, na jeden rok, s možností prodloužení pracovního poměru.
Vhodné také pro osoby s OZZ, ivaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí
Kontakt: Telefonicky: Po-Pá 9.00 - 17.00 hod., 737 087 145 pí. Božena Bilíková
nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte
na e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz.
Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem.