SPECIALISTA INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ

Pracovní místo ( SPECIALISTA INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, mob.: 605 961 560, e-mail: krybusova@ostroj.cz

POŽADUJEME:
- VŠ vzdělání IT zaměření.
- Praktická zkušenost s implementací IFS, RON, BNS.
- Praktická zkušenost se SAP výhodou.
- Výborná znalost práce na PC (MS Office, MS Outlook, internet).
- Výborná znalost serverových operačních systémů MS Windows a Linux.
- Praktická zkušenost s virtualizačním systémem VMWare výhodou.
- Znalost programování webových aplikací (PHP, SQL).
- Uživatelská znalost systému Android.
- Znalost monitorovacího systému Zabbix.
- Zkušenosti se správou sítě.
- ŘP sk. B.

NABÍZÍME:
- Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti.
- Týden dovolené navíc, závodní stravování.
- Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru.
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy.

Pracoviště Opava, nástup dle dohody.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Provádí správu serverových systémů.
- Zajišťuje nákup, provoz, údržbu ostatních zařízení IT.
- Provádí podporu uživatelům mobilních telefonů.
- Provádí rozvoj, provoz, údržbu počítačové sítě.
- Provádí podporu koncovým uživatelům.
- Provádí tvorbu reportů v systému BNS.
- Provádí správu bezpečnostních softwarů.
- Provádí správu systému DMS, ERP.
- Provádí správu systému VMWare.
- Zajišťuje zálohování dat v elektronickém prostředí.
- Provádí podporu CAD aplikací.

PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Osobní údaje, které nám poskytnete, budeme zpracovávat výhradně pro účely náboru - výběru nejvhodnějšího uchazeče na základě posouzení Vaší kvalifikace a dřívějších