personalista/personalistka

Pracovní místo ( personalista/personalistka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Glazura s.r.o. se sídlem v Roudnici nad Labem byla založena v roce 1925 a v roce 2003 se stala součástí Torrecid Group. Díky zázemí této úspěšné mezinárodní skupiny a její obchodní strategii se Glazura s.r.o. stala lídrem na trzích střední a východní Evropy.

Torrecid Group je Globalizovaná Nadnárodní Obchodní Skupina založena v roce 1963, která se zabývá poskytováním produktů, služeb, komplexních řešení a budoucích trendů v keramickém a sklářském průmyslu. Tato skupina má pobočky ve 25 zemích po celém světě se zákazníky ve více než 120 zemích světa a neustále roste. Každým rokem otevíráme jednu nebo dvě nové pobočky ve světě.

Hledáme personalistu do našeho týmu.
Personalista se po trainee programu bude podílet na personálním řízení (nábor, vzdělávání, rozvoj zaměstnanců)

Požadujeme:
- znalost angličtiny - komunikativní úroveň
- vzdělání v oboru personalistiky výhodou
- kreativní, komunikativní, etickou osobnost

Proč pracovat právě u nás?
- jsme mezinárodní společnost
- jsme světoví lídři udávající trendy v keramickém a sklářském průmyslu
- nabízíme zajímavou a různorodou pracovní náplň
- u nás máte možnost se dále rozvíjet (jazykové kurzy, odborné vzdělávání)
- možnost kariérního růstu
- nabízíme zvýhodněný mobilní tarif pro rodinné příslušníky, flexipassy…
- pro nové zaměstnance máme připravený trainee program
- nástupní mzda dle profilu a znalostí
Zaměstnanecké výhody : mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas