BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE

  • Opava

Pracovní místo ( BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Mahrová Dana, tel.: 737 251 669, e-mail: personalista.ostrava@centr.cz
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail nebo volejte, kontaktní osoba se na pracovišti nenachází.
Požadujeme: fyzickou zdatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu, aktivní přístup k práci, základní znalost PC, čistý trestní rejstřík.
Nabízíme:
zázemí silné a stabilní společnosti, práci v příjemném a přátelském prostředí, profesionální zaškolení, motivační odměny až 4000 Kč, dlouhodobou spolupráci.
pracoviště Bolatice.
Náplň práce: Ochrana a kontrola majetku klienta, 12-ti hod. směny,
obsluha vrátnice- kontrola aut při vjezdu a výjezdu, pochůzky