Lektoři na vysokých školách

Pracovní místo ( Lektoři na vysokých školách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Rodilý/á mluvčí nebo držitel/ka platného mezinárodního renomovaného jazykového certifikátu z angličtiny (TOEFL, IELTS, CAE) úrovně C2 dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.
Držitel/ka platného certifikátu TEFL (120 hodin).
Znalost českého vysokoškolského prostředí (zkušenost s výukou zejména obchodní angličtiny (Business English) alespoň na jedné české vysoké škole).
Zkušenosti s výukou v zahraničí (mimo zemi původu, včetně ČR v případě cizinců) minimálně 2 roky.
Zkušenosti s online výukou (Microsoft Teams, Skype).
Zkušenosti s jazykovou korekturou odborných anglických textů zaměřených na oblasti ekonomie a/nebo IT.
Zkušenosti s tvorbou video- a audiomateriálů pro výuku.
Znalost prostředí Plus4U, zkušenosti s uuBookkit a uuCoursekit výhodou.