psycholog ve školském zařízení

Pracovní místo ( psycholog ve školském zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Střílky
- psycholog ve školském zařízení pro výkon ústavní a ochranné výchovy
- Popis práce: Psycholog vypracovává diagnostické zprávy dětí. Soustřeďuje, třídí, analyzuje a hodnotí dokumentační materiály o dětech. Sleduje duševní vývoj dětí. Analyzuje chování dětí, zejména z pedagogicko-psychologického a sociálně psychologického hlediska. Provádí individuální a skupinovou terapii. Spolupracuje s pediatrem, dorostovým lékařem, neurologem a psychiatrem.
- Požadavky na vzdělání: splněné vzdělání dle § 19 zákona č. 563/2004 Sb., zákona o pedagogických pracovnících, v platném znění
- Další požadavky: psychická způsobilost (dle zákona č.109/2002 Sb.), zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC, psychická odolnost vzhledem k práci s dětmi (věk 15-18 let) s uloženou ochrannou nebo nařízenou ústavní výchovou, samostatnost, nekonfliktnost, flexibilita
- Pracovní doba: PO, ST, PÁ: 07:30 - 16:00 hod, ÚT, ČT: 10:00-18:30 hod, Pracovní poměr na dobu určitou (možnost prodloužit na dobu neurčitou), Hrubá měsíční mzda: 30.930 Kč - 40.320 Kč (na základě odpracovaných let) + zvláštní příplatek (2.500 Kč) + osobní ohodnocení po zkušební době
- Zaměstnanecké benefity: příspěvky z FKSP na závodní stravování + další příspěvky z FKSP, 40 dnů dovolené + 12 dnů samostudia
- své písemné nabídky se strukturovaný životopise a motivačním dopisem posílejte na e-mail: mrvova@vustrilky.cz, popř. kontakt telefonicky Po-Pá (6:00 - 14:30 hod.)