Programátor/ka - Vývoj

Pracovní místo ( Programátor/ka - Vývoj ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Místecká 329/258, Ostrava - Hrabová
1. kontakt e-mailem, telefonicky, osobně ve středy 09:00 - 13:00 hod. Výběrové řízení bude oznámeno po zaslání životopisu.

Pracovní náplň:
Programování a vývoj aplikací
Zpracování aplikačního SW a uvádění systémů do provozu
Řešení technických problémů, spolupráce s ostatními odděleními

Očekáváme:
VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání se zaměřením IT a programování
Znalost programovacích jazyků C/C++, Java, Python
Znalost operačního systému Linux
Znalost anglického jazyka vítána
Výhodou zkušenosti s více programovacími jazyky a zkušenost s průmyslovou automatizační technikou
Zkušenosti s tvorbou webových aplikací a databázových aplikací vítány
Analytické a logické myšlení, schopnost práce v týmu, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:
Silné zázemí úspěšné a stabilní společnosti
Samostatnou pracovní pozici ve stále se rozrůstající společnosti
Práci na zajímavých technických projektech
Profesní růst a pravidelné vzdělávání
Moderní pracovní prostředí a stabilní pracovní kolektiv

Nástup ihned. Doba určitá 1 rok s možností prodloužení.