SKLADNÍK - MANIPULANT

Pracovní místo ( SKLADNÍK - MANIPULANT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: vladimira.koudelova@mann-hummel.com
Náplň práce:
" doprava vychystaného materiálu k linkám podle zásad FIFO
" odvoz hotových výrobků a zbývajícího materiálu od linek do určených prostor
" doplňování provozních chemikálií (OF/AL, Polyol, izokyanát)
" odvoz provozního odpadu z hal
" údržba manipulačního dopravního vozíku
Požadavky na zaměstnance:
" platný řidičský průkaz sk. B, řidičský průkaz C nebo T
" průkaz na VZV výhodou
" praxe ve skladování, znalost práce se SAP výhodou
" ochota pracovat ve třísměnném provoze nebo nepřetržitém provoze (12 hodinovém)
Zaměstnanecké výhody:
" 13. mzda
" výkonnostní prémie
" 6 týdnů dovolené
" dotované obědy a večeře v podnikové jídelně
" penzijní připojištění
" bezplatná zdravotně-preventivní péče
" společenské akce - letní párty, vánoční večírek, MANN+HUMMEL den
" další výhody a příplatky dle nadstandardního sociálního programu
" sleva na firemní výrobky