PRACOVNÍK/PRACOVNICE V OBLASTI NORMALIZACE A TECHNICKÉ DOKUMENTACE

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/PRACOVNICE V OBLASTI NORMALIZACE A TECHNICKÉ DOKUMENTACE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Doleček, tel. 777 817 147 (volat Po-Pá 7:30-15:30 hod.), e-mail: dolecek@dtvm.cz. Pracovní doba: Po-Pá (pracovní doba bude upřesněna po telefonu nebo na osobním pohovoru). Pracoviště: Dolní 100 Prostějov.
Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou, popřípadně bakalářské technického směru, teoretické i praktické znalosti z oblasti strojírenství, orientace v oblasti technické normalizace výhodou, znalost MS Office na velmi dobré úrovni (především MS Word), řidičský průkaz sk. B, znalost AJ mírně pokročilá, znalost dalších jazyků výhodou.
Náplň práce: správa technických norem ČSN,EN,ISO,UIC a dalších zahraničních norem, na základě požadavků jednotlivých středisek jejich objednávání, tisk, vydávání a evidence vč. zajišťování překladů, práce se systémem ČSN online pro zajištění tisku ČSN norem a zajišťování jejich aktualizací, archivace platných i neplatných technických norem vč. jejich překladů, archivace dokumentů ze systému ČSN online, vedení připomínkového řízení návrhů norem v návaznosti na Technickou normalizační komisi, jeho evidence a archivace, celková správa technické dokumentace, objednávání knih, zajišťování výpujček knih a jejich evidence, objednávání a oběh tiskovin a jejich evidence.
Nabízíme: mobilní telefon s výhodným tarifem i k soukromým účelům, 5 týdnů dovolené, roční mimořádná odměna, odměna 600 Kč za odpracovanou dobu (za odpracování měsíčního fondu pracovní doby), dopravné, stravné, motivační a cílové roční odměny, věrnostní odměny za každých odpracovaných 5 let (za 1 rok 1000 Kč), odměny při životních jubileí