MZDOVÍ ÚČETNÍ

Pracovní místo ( MZDOVÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
Kompletní zpracování měsíční a roční mzdové závěrky v mzdovém systému
-zpracování podkladů souvisejících se mzdovou agendou - neschopenky, OČR, ELDP apod.
-roční zúčtování daně, zúčtování DPFO
-příprava dokumentů spojených s výstupem zaměstnance - potvrzení o zaměstnání, potvrzení pro ÚP apod.
-komunikace s příslušnými institucemi - OSSZ, finanční úřad, zdravotní pojišťovny, úřad práce apod.
-provádění srážek ze mzdy dle platné legislativy
-vystavování potvrzení o výši příjmů pro zaměstnance
-odškodňování pracovních úrazů
-komunikace s klienty (tuzemskými i zahraničními) - poradenství, podpora

POŽADAVKY:
-praxe v oboru min. 3 let na pozici samostatný/á mzdový účetní
-znalost zpracování mezd a souvisejících pracovněprávních předpisů a zákoníku práce
-spolehlivost, pečlivost, samostatnost, smysl pro detail
-analytické myšlení a schopnost dodržovat termíny
-komunikativní znalost anglického jazyka, alespoň na písemné úrovni
-výhodou znalost SW Helios, Info office, APSO

NABÍZÍME:
-notebook, pružná prac.doba, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, možnost zdravotního volna, možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení prac.doby, možnost si napracovat hodiny, children-friendly office, vlastní organizace náplně práce

KONTAKT:
-e-mailem: veronika.capova@intras.cz (zaslat životopis)
-telefonicky: paní Veronika Čápová, tel.č.224 319 912