SAP Application Security Architect

Pracovní místo ( SAP Application Security Architect ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: nám. Nerudovo 120/6, 460 01 Liberec 1
Každodenní náplň práce:
- řešení tiketů v oblasti SAP přístupových práv na 2. až 3. úrovni podpory s přihlédnutím k procesům ITIL
- zajištění dodržování existujících standardů v oblasti security, autorizací a správy uživatelů
- podpora a správa rolí a uživatelů
- podpora v oblasti security v různých SAP projektech a zajištění transferu patřičných informací v další operativě
- podpora v oblasti SAP security pro úkoly v oblasti GDPR
- úkoly v oblasti SAP Id-M & GRC (Governance, Risk & Compliance)
- spolupráce s dalšími IT odděleními např. IT audit
Požadované dovednosti:
- Hluboká znalost a praktická zkušenost s různými SAP produkty (ERP, BW, SRM, CRM) z hlediska security
- Znalost principů SAP autorizací, zkušenost v IT auditu nebo SAP Basis velkou výhodou
- Velmi dobrá znalost ABAP instrumentů pro user & role management, audit, atd.
- Zkušenost s prací v tiketovacím systému (ServiceNow, Jira, atd.)
- Praktická zkušenost se SAP implementačními projekty velkou výhodou
- Schopnost prioritizovat úkoly a sebemotivace
- Angličtina na velmi dobré úrovni, každodenní využití, práce v mezinárodním prostředí
- Ochota cestovat (především do Mnichova, 20 %)
Co nabízíme:
- Práci na plný úvazek na dobu neurčitou
- Práce z domova (40%)
- Podpora případného přestěhování (byt společnosti, finanční podpora)
- Stravenky, příspěvkový systém do kafeterie, příspěvek na důchodové připojištění atd.
Hlásit se e-mailem