OPERÁTOR CNC SOUSTRUHU TOS ČELÁKOVICE (SUA80), ŘÍDÍCÍ SYSTÉM HEIDENHEIN

Pracovní místo ( OPERÁTOR CNC SOUSTRUHU TOS ČELÁKOVICE (SUA80), ŘÍDÍCÍ SYSTÉM HEIDENHEIN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt osobně, telefonicky 774 552 831nebo e-mailem: strnad.atcstyl@seznam.cz

Náplň práce:
o Kompletní obsluha stroje
o Výroba přesných dílů v požadované kvalitě a v souladu zadaných pracovních postupů, dodaných programů a dokumentace
o Zajištění základní údržby stroje a nástrojů
o Práce ve dvousměnném provozu

Požadujeme:
o Ukončené odborné vzdělání v technickém oboru - obráběč kovů, mechanik seřizovač, CNC programátor apod.
o Čtení výkresové dokumentace
o Zkušenosti se systémem přípravy (čtení programů), nastavování korekcí, orientace v obráběcích nástrojích, kontrola hotových výrobků
o Samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
o Praxe na uvedeném stroji výhodou

Nabízíme:
o Práci v zázemí stabilní firmy
o Měsíční bonusy podle dosažených výsledků
o Roční odměny podle výsledků firmy
o Zajištěné stravování s příspěvkem zaměstnavatele nebo stravenkový paušál
o Firemní zvýhodněné tarify u mobilního operátora
o Zvýhodněná cena při nákupu nového osobního vozu (Škoda)
o Náborový příspěvek až 15.000,- Kč
o Pracoviště v Náměšti nad Oslavou

Zaměstnanecké výhody: stravenky, měsíční bonusy