Technici BOZP a PO

Pracovní místo ( Technici BOZP a PO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zodpovídá za dodržování a aplikaci systému bezpečnosti práce, veškerých zákonných norem, postupů a nařízení. Zajišťuje školení BOZP a PO a další související školení. Spolupracuje při šetření pracovních úrazů a nemocí z povolání, vede evidenci a statistiku pracovních úrazů a nemocí z povolání. Shromažďuje podklady pro kategorizaci prací. Provádí preventivní kontroly dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů na pracovištích, navrhuje opatření k zajištění bezpečnosti práce. Zodpovídá za organizaci a provádění komplexních prověrek BOZP a PO. Vytváří interní směrnice týkající se problematiky BOZP a PO. Zajišťuje činnost koordinátora BOZP při přípravě a realizaci staveb.
Požadavky:
- osvědčení o získání odborné způsobilosti v zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti BOZP a PO,
- osvědčení o získání odborné způsobilosti k činnosti koordinátora BOZP na staveništi,
- odborná praxe na podobné pozici min. 3 roky

Nabízíme stabilní a perspektivní zaměstnání, odborný a kvalifikační růst, firemní benefity, pružnou pracovní dobu, příjemné pracovní prostředí.

Způsob kontaktu: emailem.