Pojišťovací poradci

Pracovní místo ( Pojišťovací poradci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme práci pro největší pojišťovnu na HPP, práci s klienty na pobočce i v terénu, sjednávání pojistných smluv, pomoc při řešení pojistných událostí, poskytování informací o stavu pojištění a péče o stávající klienty, kvalitní systém vzdělávání, motivační odměňování práce, zázemí kanceláře ve Zlíně nebo v Otrokovicích. Po zapracování, prodlužujeme smlouvu na dobu neurčitou.
Požadujeme pozitivního člověka do naší obchodní skupiny, který má komunikační schopnosti, bude spolehlivý, má smysl pro zodpovědnou práci a hlavně pozitivní myšlení.
Dále požadujeme uživatelské dovednosti na PC, výhodou je ŘP sk. B
Výhody: 5 týdnů dovolené a 3 dny sick day, příspěvek na stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, firemní zdravotní péči, slevu na produkty, sportovní a kulturní akce a další benefity