Sociální pracovník/ce

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
sociální pracovník zabezpečuje sociální agendy a řešení sociálně právních problémů v zařízení poskytujících služby sociální péče, sociálně právní poradenství, analytickou a metodickou koncepční činnost v sociální oblasti a koordinuje poskytování sociálních služeb.

Požadujeme:
- odbornou způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 108/2006 Sb.;
- schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování;
- kladný vztah k seniorům;
- trestní bezúhonnost;
- znalost práce na PC;
- pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Mzdové podmínky:
- pro plný pracovní úvazek je sjednána základní měsíční mzda od 21 700,- Kč + zhodnocení praxe, směnný příplatek, osobní ohodnocení po adaptaci, příplatky nad rámec zákoníku práce, pravidelné výkonnostní odměny, mimořádné odměny a nepeněžní benefity společnosti.

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti;
- vstřícný, individuální přístup a příjemné pracovní prostředí;
- zástup za rodičovskou dovolenou.

Pracovní doba: 7:00 - 15:00

Termín nástupu: předpoklad přijetí ihned (případně dle dohody).

Benefity společnosti:
- nadstandardní sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti:
týden dovolené navíc, měsíční příspěvek na penzijní připojištění, dotované stravování, bezúročné zápůjčky, odborné poradenství pro rodinu zdarma, nekuřácké prostředí a další.
Kontakt: telefonicky, e-mailem.