Svářeči

Pracovní místo ( Svářeči ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SVÁŘEČI
POŽADUJEME: vyučení ve strojírenském oboru nebo SŠ s technickým zaměřením,
svářečské oprávnění na svařování obalovanou elektrodou a TIGem, znalost navařování zušlechtěných materiálů, znalost navařování mikropulzem a svařování plamenem - výhodou,
znalost čtení výkresové dokumentace, samostatnost ale i schopnost týmové práce, motivovanost, flexibilita a ochota učit se novým věcem, ochota pracovat ve dvousměnném provozu.
NÁPLŇ PRÁCE: navařování střižných hran, tvarových vložek a dílů lisovacích nástrojů.
NABÍZÍME: zdravotní dovolená navíc (až 3 dny v jednom kalendářním roce), pět dní dovolené navíc, příspěvek na dopravu po zkušební době (spoluúčast zaměstnance ve výši 500,-Kč /měsíc), příspěvek na doplňkové penzijní spoření ve výši 3% z hrubé měsíční mzdy po 1. roce ve společnosti, firemní vzdělávání, příspěvky na jazykové kurzy, příspěvek na stravování
ve výši 55%, příspěvek k životnímu jubileu, stabilizační odměna při odpracování 5-ti let ve firmě ve výši 5.000,- Kč ve formě poukazu na rekreační nebo léčebný pobyt, stabilizační odměna při odpracování 10-ti, 15-ti a 20-ti let ve firmě ve výši 10.000,- Kč ve formě poukazu na rekreační nebo léčebný pobyt, kulturní, společenské, sportovní akce, poskytování firemních půjček,
úhrada na očkování proti chřipce, benefitní karta.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 735 766 048 v době od 8:00-15:00 hodin nebo e-mailem
na prace@pwo.cz
Ov. email: 7.4.