Ostraha prodejny Lidl

Pracovní místo ( Ostraha prodejny Lidl ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: prodejna Lidl, Selbská 2883, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Možno i na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením (nesmí se však týkat pohybového ústrojí). Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (nesmí se však týkat pohybového ústrojí). Pracovní doba: Po-So 7:00-20:00 h, Ne 8:00-21:00 h. Náplň práce: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost. Požadujeme: praxe výhodou (není podmínkou), dobrá pracovní morálka, trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, zodpovědnost, spolehlivost flexibilita, příjemné vystupování. Nabízíme: zajištění certifikátu "strážní", možnost záloh na mzdu, prémie za záchyty. Kontakt pro zájemce: POUZE telefonicky (volat Po-Pá 9:00-17:00 h) anebo e-mailem (zaslat písemnou nabídku se strukturovaným životopisem) - NECHODIT NA ADRESU PRACOVIŠTĚ !!!