REFERENT / REFERENTKA LOGISTIKY A ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Pracovní místo ( REFERENT / REFERENTKA LOGISTIKY A ZÁKAZNICKÉHO SERVISU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní odpovědnosti: Zpracování požadavků zákazníků, péče o zákazníka, podílení se na tvorbě výrobního plánu na základě zákaznických požadavků, kontrola plnění výrobního plánu, řešení objednávek a operativních problémů, řešení logistický reklamací, úzká spolupráce s nákupem a oddělením plánování výroby, objednávání dopravy u smluvních přepravců, podílení se na řízení zásob v jednotlivých skladovacích prostorech, udržování optimální hladiny skladovaných finálních výrobků
Profil kandidáta: AJ- slovem i písmem B2, spolehlivost, samostatnost, MS office, zkušenost se SAP velkou výhodou, odolnost vůči stresu.
Nabízíme:
Obědy zdarma, stravenky, roční bonus, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké slevy na výrobky Vileda, vzdělávací kurzy a školení, hrazené lékařské prohlídky