operátor/operátorka ve výrobě hnojiv (UGL)

Pracovní místo ( operátor/operátorka ve výrobě hnojiv (UGL) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte stabilního zaměstnavatele s komplexním programem péče o zaměstnance? Společnost Lovochemie, a.s., člen skupiny AGFORFERT, je největším výrobcem dusíkatých a vícesložkových hnojiv v České republice. Společnost je jedním z největších zaměstnavatelů v Ústeckém kraji s více než 100letou historií. Svým zaměstnancům poskytuje zázemí silné a stabilní společnosti, nadstandardní balíček firemních benefitů a možnosti osobního a profesního rozvoje.

CO BUDE VAŠE PRÁCE?
* Místní a dálková obsluha zařízení a regulace vstupních faktorů, jako je např. tlak, teplota, vstup médií, udržování čistoty provozu
* Pochůzková činnost a kontrola stavu zařízení v provozu, provádění čištění technologie * Spolupráce s ostatními zaměstnanci provozu či podniku
* Místo výkonu práce: Lovosice

CO OČEKÁVÁME OD VÁS?
* Min. výuční list, v oboru chemik nebo technické zaměření výhodou
* Manuální zručnost
* Chuť pracovat
* Snaha dlouhodobě se profilovat na provoze, loajalita
* Dobrý zdravotní stav
* Ochota pracovat ve směnném provozu (12hodinové směny)

Zaměstnanecké výhody:
*13. mzda, odměny akcionáře
*Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní poj.
*Stabilizační příspěvek
*Příspěvek na dojíždění
*Příspěvek na stravování
*Firemní cafete