ŘIDIČ/ŘIDIČKA mezinárodní kamionové dopravy

Pracovní místo ( ŘIDIČ/ŘIDIČKA mezinárodní kamionové dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup po dohodě. Osobní kontakt po tel. domluvě, kontakt P. Gröger 602309226, Mgr. Nová 582 320 266, ftl@ftl.cz. pracovní doba: Po-Pá, víkendy vždy doma
Požadujeme: ŘP sk. CE vč. profesní způsobilosti, dopravně-psychologické vyšetření, karta řidiče do tachografu, trestní bezúhonnost, praxe v kamion. dopravě
Náplň práce: stálé přepravy - Itálie, Rakousko, Německo
Nabízíme: pracovní jistotu s pravidelným měsíčním příjmem (mzda v rozmezí 30.000-45.000 Kč + cestovní náhrady), výplatní termín 11. kal. den v měsíci, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, zaměstnanecké benefity( např. jízdní výhody pro zaměstnance na linkách FTL,a.s., příspěvek na penzijní připojistění,odměny v soutěži řidičů ve výši 2.500 - 55.000 Kč), moderní vozový park, profesní školení hrazené firmou.