STRÁŽNÍCI OBECNÍ POLICIE

Pracovní místo ( STRÁŽNÍCI OBECNÍ POLICIE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A16 z:26/11/2020 a:13/1/2021
Požadujeme:
- státní občanství ČR
- min. vzdělání SŠ s maturitou
- min. věk 18 let
- ŘP sk. B
- zdravotní způsobilost (§ 4c zák. č. 553/1991 Sb., o obecní policii)
- bezúhonnost (§ 4a, § 4b zák. č. 553/1991 Sb., o obecní policii)
- spolehlivost
- znalost práce na PC
Nabízíme:
- základní mzdu dle započitatelné praxe, po zkušební lhůtě navýšení mzdy + rizikový přípalatek + osobní ohodnocení
- 25 dní dovolené, benefity sociálního fondu, například stravenky, volnočasové poukázky, příspěvek na dovolenou, na penzijní nebo životní pojištění, organizované tábory pro děti, aj.
Nástup do pracovního poměru od 1.1.2021 nebo dle dohody.
"Bližší informace pro zájemkyně a zájemce jsou uvedeny na webových stránkách obce Baška https:/www.baska.cz/, případně je možné zájem o danou pracovní pozici sdělit písemně, e-mailem nebo telefonicky Obecnímu úřadu Baška, kdy pověřenými osobami jsou:
- Ing. Jan Richter, tel.: 727 179 147, e-mail: j.richter@baska.cz
- Bc. Denisa Bláhová, tel.: 558 445 220 nebo 725 751 109, e-mail: d.blahova@baska.cz