Zdravotní sestra

Pracovní místo ( Zdravotní sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem. Životopisy zasílejte na e-mail: petra.kosinova@ledax.cz

Společnost Ledax Ostrava o.p.s. hledá nového pracovníka/pracovnici na pozici ZDRAVOTNÍ SESTRA.

Požadujeme:
- SŠ/VOŠ vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
- osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
- zkušenost nebo znalost odborných standardů výhodou
- dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti, vysoká míra zodpovědnosti

Popis činnosti:
- poskytování ošetřovatelské péče v pobytovém zařízení
- vyhodnocování potřeb a úrovně soběstačnosti uživatelů
- sledování fyziologických funkcí uživatele a zaznamenávání stavu uživatele
- hodnocení a ošetřování celistvosti kůže a chronických ran
- hodnocení sociální situace uživatele ve spolupráci se sociálním pracovníkem
- spolupráce na zpracování odborných standardů
- vedení příslušné dokumentace

Nabízíme:
- stabilní zázemí kvalitní české společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- pracoviště Ostrava
- možnost dalšího rozvoje a profesního růstu
- zaměstnanecké benefity

Nástup IHNED