Prodavač/ka masa a uzenin

Pracovní místo ( Prodavač/ka masa a uzenin ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 26.11.2020 a: 17.12.2020
Co u nás budete dělat:
- prodej masa a uzenin koncovým zákazníkům
- třídění a příprava suroviny, vykládání zboží do výlohy
- obsluha pokladny, váhy
Co požadujeme:
- SOU vzdělání výhodou
- praxe v prodeji nebo přímém kontaktu se zákazníkem výhodou
- spolehlivost, pracovitost, rychlost a pečlivost při práci
Co nabízíme:
- mzdu s výkonnostními a osobnostními odměnami
- zaměstnanecké slevy na nákup masa a uzenin
- stravenky
- zvýhodněné volání pro zaměstnance a jejich rodiny
- příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
- nástup ihned nebo dohodou
- pracoviště: prodejna Bivoj Slezské náměstí 18/34, 743 01 Bílovec
- výkonnostní a osobnostní odměny
Kontakt: Mgr. Kamila Jedličková, telefonicky: úterky a čtvrtky tel. č.: 702 197 409, e-mailem: kamila.jedlickova@bivoj.cz