Všeobecná sestra ambulance infúzní léčby

Pracovní místo ( Všeobecná sestra ambulance infúzní léčby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Bohumínská městská nemocnice a.s. nabízí volné místo všeobecné sestry na ambulanci infúzní léčby s výkonem práce v Bohumíně.

Požadujeme:
" vzdělání v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., v platném znění
" bezúhonnost, zdravotní způsobilost
" samostatné, aktivní, vstřícné chování a vystupování
" flexibilitu, loajalitu k zaměstnavateli, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:
" mzda 32.000 - 38.000 Kč dle délky praxe
" jednosměnný provoz - ranní směny
" podporu dalšího vzdělávání a osobního a profesního rozvoje
" osobní přístup, mezioborovou spolupráci, přátelský kolektiv
" práci na plný úvazek
" nástup možný ihned nebo dohodou
" příspěvek na penzijní připojištění
" příspěvek na stravování v zaměstnanecké jídelně
" zaměstnanecký program MultiSport Benefit
" zvýhodněný zaměstnanecký tarif T-Mobile
" týdenní pracovní dobu 37,50 hodin
" 5 týdnů řádné dovolené
" možnost získání bytu

Bližší informace o pracovišti podá:
Mgr. Zina Nováčková, manažer ošetřovatelské péče
Tel.: 603 426 299
e-mail: novackova@nembo.cz

Životopis zasílejte na adresu:
Oddělení personalistiky a mzdové účtárny, Bohumínská městská nemocnice a.s., Slezská 207, 735 81 Bohumín nebo emailem na zamestnani@nembo.cz.

Do předmětu uveďte název pozice!