SPRÁVCE/KYNĚ OFFICE 365

Pracovní místo ( SPRÁVCE/KYNĚ OFFICE 365 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdelání, znalost služeb Office 365 minimálne na uživatelské úrovni (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, Forms, OneDrive, Sharepoint, OneNote, …), znalost skriptování v PowerShellu minimálne na základní úrovni, znalost Microsoft Office 2016 a vyšší a jejich instalace a konfigurace, znalost instalace a konfigurace základních e-mailových klientů (Outlook,Thunderbird), základní znalost a orientace v Active Directory, znalost správy Windows Serveru výhodou, znalost SQL výhodou, bezproblémová komunikace s uživateli, ochota učit se nové věci a rozvíjet své znalosti, základní znalost angličtiny.
Nabízíme: zajímavou práci s možností profesního rozvoje, perspektivu zaměstnání, zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování, zaměstnanecké benefity: 5 tydnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvyhodněné mobilní volani či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská
skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup: dohodou.
Pracovní poměr: doba určitá, možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Mzda: dle Mzdového předpisu JU.
Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s označením „Správce Office 365“ zašlete na e-mail: personalni@jcu.cz do 15.12.2020.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně
informováni.