řidič/ka C

Pracovní místo ( řidič/ka C ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- náplň práce: rozvoz zboží odběratelům
- požadavky: vyučení, ŘP sk. C, profesní průkaz, digitální karta řidiče, dopravně psychologické vyšetření, praxe výhodou, časová flexibilita, spolehlivost, odpovědnost
- nástup možný ihned, práce na hlavní pracovní poměr, doba určitá na 1 rok s možností prodloužení, hrubá mzda 25 500 + diety
- benefity: diety 90 - 210 Kč, příspěvek na dojíždění nad 20 km, odměna 1200 Kč za vitalitu každý měsíc, 500 Kč za HV, zvýhodněné telefonní tarify O2, zaměstnanecké balíčky, po 1 roce benefity v hodnotě 4000 Kč libovolně kombinovatelné (masáže, kredit do prodejny, pobyt v hotelu, úhrada lékařské péče), Makro karta
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: radka.mozgova@kmotr.cz