Seřizovač / seřizovačka výrobní linky

Pracovní místo ( Seřizovač / seřizovačka výrobní linky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt zasláním životopisu na e-mail job@pewag.cz.
Požadujeme:
- technické vzdělání NSO/SOU/SŠ, vhodné i pro absolventy
- znalost robotizace, mechanice výhodou
- znalost čtení technické dokumentace, práce s měřidly
- ochota pracovat ve 2 směnném provozu (případně 3 směnném).
Rozsah práce:
- seřizování a obsluha robotizované linky
- rozjezd výroby, kontrola a měření parametrů, evidence dílů
- práce s výrobními kartami.
Nabízíme:
- zajímavou práci a odpovídající ohodnocení
- zaškolení a trvalé vzdělávání
- 5 týdnů dovolené / 3 dny sick days
- příspěvek penzijního připojištění, pojištění odpovědnosti
- stravenky a občerstvení na pracovišti
- firemní tarif mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
- odměnu 2.500,- Kč za 100% přítomnost na pracovišti po dobu 3 po sobě jdoucích měsíců
- hrubá měsíční mzda od 32.000,- Kč
- PP na dobu určitou s možností prodloužení.