Přípravář/ka dopravních staveb

Pracovní místo ( Přípravář/ka dopravních staveb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Za Pivovarem č.p. 611, Chrudim III
Požadujeme:
- SŠ stavebního směru, praxe výhodou
- uživatelsky PC (MS WORD, MS EXCEL), ASPE, Auto CAD a IPOS výhodou
- orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost stavebních hmot a materiálů
- ŘP skupiny B
Nabízíme:
-profesní růst a dlouhodobou pracovní perspektivu ve stabilní společnosti
-zajímavou práci v přátelském a dynamickém kolektivu
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování, týden volna navíc, po roce příspěvek na penzijní připojištění
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá 7.00-15.00 hod. nebo na e-mailové adrese.