Všeobecná praktická sestra/bratr

Pracovní místo ( Všeobecná praktická sestra/bratr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: nám. Sadové č.p. 4/24, Svatý Kopeček, Olomouc.
Nástup: leden 2021. Zaměstnání na dobu určitou: předpoklad prodloužení na dobu neurčitou.
Mzda: 30.000,- Kč - 33.000,- Kč.

Náplň práce:
- Ošetřovatelská péče o vážně nemocné klienty v nepřetržitém provozu.
Požadavky:
- všeobecná nebo praktická sestra s odbornou způsobilostí dle zákona 96/2004 Sb. se zájmem o práci v oblasti lůžkové paliativní péče
- specializovaná způsobilost výhodou
- základy práce na PC
- komunikativnost, odpovědnost, pečlivost, vlídný přístup, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- praxe v paliativní péči vítána, není však podmínkou
- Pracovní doba: Denní: 6:45 - 19:00; noční: 18:45 - 7:00
Zam. výhody:
- práce na celý nebo poloviční úvazek ve zdravotní oblasti, která dává smysl
- zajištění obědů na pracovišti s příspěvkem od zaměstnavatele
- 25 dní řádné dovolené
- mimořádné odměny
- vzdělávání pracovníků
- příjemné pracovní prostředí
- zázemí stabilní organizace
- podpora vzdělávání

Kontakt je možný POUZE telefonicky (9 - 14 hod.) nebo emailem.