Programátor - analytik

Pracovní místo ( Programátor - analytik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- Znalost C#, ASP.NET MVC, Entity Framework a MS SQL
- Znalost algoritmizace a principů programování
- Schopnost týmové i samostatné práce
- Kreativní myšlení a proaktivní přístup
- Angličtina (B1)
- Praxe na obdobné pozici výhodou
Pracovní náplň:
- vývoj aplikací pro sofistikované turniketové systémy v celosvětovém měřítku
- konfigurační nástroje
- monitoring
- vzdálená diagnostika
Práce na projektech v týmu kolegů i samostatně
- projekty se zahraničními partnery společnosti
- Spolupráce při testování SW, dokumentaci a technických školeních
- Spolupráce s dalšími odděleními (hotline, obchod, marketing).
Zaměstnanecké výhody:
- Jazykový kurz angličtiny na pracovišti
- Možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti
- Podpora dalšího profesního vzdělávání
- Dovolená 4 týdny s možností nadstandardní dovolené 5 dnů
- Pružná pracovní doba
- Firemní akce v průběhu roku
- Závodní stravování s příspěvkem ve výši 80%