Nástrojář

Pracovní místo ( Nástrojář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní práce je zajišťování servisu forem na vstřikování plastů, drobné opravy forem, preventivní a pravidelné kontroly forem, přestavby forem, práce na konvenčních strojích.
Práce na 12ti hodinové směny v krátkém a dlouhém týdnu.
Smlouva je na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Požadavky: Praxe na obdobné pozici, platný svářečský průkaz výhodou.
Nabízíme: 13. a 14. mzda, příspěvek na volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní připojištění, odměny za pracovní výročí, životní a úrazové pojištění, zaměstnanecké telefonní tarify, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené
První kontakt pouze emailem.