PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PP na dobu určitou s možností prodloužení.
Požadavky:
- znalost angličtiny min. na úrovni B2
- analytické myšlení
- ochota převzít zodpovědnost a dělat samostatné rozhodnutí
- výborné vyjadřovací schopnosti a tvůrčí psaní
- organizační schopnosti
- znalost dostupných dotačních titulů velkou výhodou.
- řidičský průkaz sk. B
Náplň práce:
- konzultace odborných projektových záměrů s cílovými skupinami klientů
- příprava nových projektových záměrů (zpracování analýzy potřeb, zpracování studie proveditelnosti, příprava rozpočtu)
- práce v on-line systémech pro podávání projektů
- finanční a administrativní řízení projektů financovaných z EU
- komunikace s projektovými partnery v ČR i v zahraničí
- udržování a rozšiřování stávající networkingové sítě v ČR i v zahraničí
- aktivní účast na konferencích, seminářích a dalších akcích s důrazem na zahraniční networking
- účast na projektových jednáních, schůzkách a dalších akcích.
Nabízíme: stravenky, notebook, telefon.
První kontakt: Ing. Veronika Chodlová email: v.chodlova@edupro.cz - nechodit osobně.