Výrobně-administrativní pracovník (expedice )

Pracovní místo ( Výrobně-administrativní pracovník (expedice ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Průmyslový areál Vysočany 54, 348 02 Bor
Smlouva na 1 rok, poté možnost na dobu neurčitou.

NÁPLŇ PRÁCE:
- evidence pohybu obalového materiálu a vratných obalů,
- administrativní zaskladňování hotových výrobků,
- kontrola dodacích a expedičních listů,
- průběžná kontrola skladů: vratných obalů, obalového materiálu a hotových výrobků,
- evidence stavů a příprava objednávek obalového materiálu
POŽADAVKY:
- ukončené SŠ vzdělání (výuční list/maturita),
- základní uživatelská znalost práce na PC,
- komunikativnost, ochotu pracovat ve svižném pracovním tempu,
- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost,
- předchozí zkušenost v expedici a částečná znalost německého jazyka vítány

NABÍZÍME:
- uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu již 125 let
- možnost profesního růstu
- závodní stravování
- příspěvek na dopravu
- vánoční a věrnostní prémie
- po 1 roce možnost smlouvy na dobu neurčitou