Projektant/ka se specializací hydraulika

Pracovní místo ( Projektant/ka se specializací hydraulika ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Šumperská č.p. 1353, Uničov. Datum nástupu: ihned.
Náplň práce:
- konstrukční řešení strojů a zařízení
- projektování hydraulických systémů, tvorba technické dokumentace, výkresů a schémat hydraulických okruhů, včetně potřebných výpočtů
- spolupráce na vývoji nových produktů
- zpracování technických a cenových podkladů pro tvorbu nabídky
- technická podpora pracovníkům servisu a obchodu
- upřesňování technických požadavků zákazníka
- komunikace se zákazníkem
- účast při testování a uvádění zařízení do provozu u zákazníka
- práce v mezinárodních týmech na zajímavých projektech
Požadujeme:
- VŠ / SŠ vzdělání strojírenské
- znalost a zkušenosti v programech Inventor, AutoCAD, popř. IS K2
- komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
- praxe v konstrukci
- technické myšlení a proaktivní činnost
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti s možností profesního růstu
- 13. plat
- stravenky 100,- Kč za každý odpracovaný den
- moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv, zahraniční výjezdy
- kariérní růst
Mzda: nástupní mzda od 40.000,- Kč (dle kvalifikace)
Váš strukturovaný životopis, prosím, zasílejte POUZE na výše uvedenou e-mailovou adresu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobilní telefon).