Projektant/ka pozemních staveb

Pracovní místo ( Projektant/ka pozemních staveb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Tovární č.p. 1059/41, Olomouc. Nástup ihned nebo dle dohody.
Požadujeme:
Ukončené vzdělání stavebního zaměření - pozemní stavitelství, min. středoškolské vzdělání, znalost práce v 2D CAD aplikacích - AutoCad/AutoCad LT, CADKON+ Architecture apod., orientace ve stavebních materiálech, samostatnost, praxe výhodou, praxe na stavbě velkou výhodou, zájem o obor, komunikativnost a zodpovědnost, řidičský průkaz sk. "B".
Náplň práce:
Zpracování projektové dokumentace pozemních staveb ve všech stupních - bytová, občanská a průmyslová výstavba. Komunikace a jednání s projektanty dílčích profesí, zpracovávající dílčí části dokumentace, komunikace s klientem, spolupráce s designérem/architektem navrhující interiér apod.
Nabízíme:
Práce na HPP ve stabilní a zavedené firmě, v přátelském kolektivu, se zajímavým platovým ohodnocením.
První kontakt POUZE emailem.