MANIPULANT VE VÝROBĚ

Pracovní místo ( MANIPULANT VE VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- SOU - vyučení
- Základní znalost práce na PC
- Ochotu pracovat v třísměnném provozu
- Zručnost, přesnost
- Zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku
NÁPLŇ PRÁCE:
- Řízení vysokozdvižného vozíku
- Manipulace s výrobky na pracovišti a ve skladu
NABÍZÍME:
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
- 13. mzda
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
- Čtvrtletní bonus za zhodnocení výkonu ve výši až 3 500,- Kč za měsíc
- Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 5 000,-Kč ročně
- Stravování přímo v závodě (20-30Kč menu)
První kontakt:; Kalábová Vendula Mgr., tel.: 382 901 301, e-mail: vkalabova@snop.eu