DĚLNÍK VE VÝROBĚ CEREÁLIÍ - STROJNÍ MECHANIK

Pracovní místo ( DĚLNÍK VE VÝROBĚ CEREÁLIÍ - STROJNÍ MECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Jana Kadová, tel.: 734 236 622, e-mail: kadova@semix.cz.

Chcete umět obsluhovat výrobní stroje a balicí linky na balení cereálií a dalších potravinářských výrobků Semix? Můžete pracovat v třísměnném provozu?
Výsledkem Vaší práce budou skvěle vyrobené a zabalené snídaňové cereálie a jiné potravinářské výrobky.
Budete se starat o obsluhu a seřizování naší nové balicí linky, doplňovat do ní obaly a suroviny, připravovat balicí linku s k provozu. Práce je vhodná více pro muže.

POŽADUJEME:
- manuální zručnost
- spolehlivost
- pečlivost
- dobrý zdravotní stav

NABÍZÍME:
- práci ve stabilní potravinářské společnosti
- motivující ohodnocení 20.000 - 30.000,- Kč hrubé mzdy podle pracovních výkonů a stupně zaučení
- práci na ranních, odpoledních a nočních směnách, víkendy volné
- dotované OBĚDY, stravenky
- hlídané parkoviště a kolárna
- roční věrnostní příspěvky
- odměny za jubilea a odpracované roky
- 20 dní dovolené a 5 dní dovolené navíc

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- obsluha výrobních strojů a strojů na balení a zpracování cereálií
- příprava strojů na provoz, čištění strojů a provozu
- doplňování surovin a materiálu
- dodržování kvality vyráběných produktů
- kontrola značení a evidence