Pracovník/ce na teplé kuchyni (obsluha autoklávu)

Pracovní místo ( Pracovník/ce na teplé kuchyni (obsluha autoklávu) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Hněvotín č.p. 410. Nástup: dohodou.
Kontakt POUZE na e-mail: personalni.ol@bapa.cz
Požadavky:
- samostatnost, zodpovědnost, profesionální přístup
- časovou flexibilitu
- zdravotní průkaz pro práci v potravinářském průmyslu
Náplň práce:
- dodržování technologických a pracovních postupů
- dodržování a kontrola kvality produkovaných výrobků (vzhled, gramáž)
- evidence parametrů a s tímto související činnosti v kritických kontrolních bodech
- pasterizace výrobků dle požadavků
- odpovědnost za základní údržbu strojů a jejich čistotu
- úklid a sanitace svěřených prostor
Nabízíme:
- zázemí úspěšné potravinářské firmy
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- práci na plný úvazek, denní nerovnoměrná pracovní doba od 7,00-19,00 h.
- možnost seberealizace
- nástupní mzda: 22 000 Kč + bonusy (příplatek na dopravu, obědy, věrnostní, nemocnost, příspěvek na penzijní připojištění a další)
- náborový příspěvek 20 tis. Kč