Obchodní asistent/ka

Pracovní místo ( Obchodní asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: Obchodní asistent/ka
Požadavky:
Náplní práce je obchodní asistence, telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky, vytváření cenových nabídek, zpracování objednávek, administrativní činnost, práce s internetem, vystavování dodacích listů. Požadujeme velmi dobrou znalost Excel, Word a rychlé psaní na klávesnici, dále pečlivost a zodpovědnost. Znalost inf. systému Byznys, AJ nebo NJ výhodou.
Zaměstnanecké výhody:
Mimořádné roční odměny, stravenky, po 2 letech PP 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, poskytování Multisportkarty, penzijní pojištění.
Nástup od 1.1.2021
Mzda: 22 000 Kč - 32 000 Kč
Kontakt: Červenková Michaela, e-mail: prace@tomiscz.cz. První kontakt e-mailem.
Místo výkonu práce: Brodská č.p. 654, Příbram V-Zdaboř, 261 01 Příbram 1